Kombinovani pogled Ravan pogled Prikaži kao stablo
Teme [ Prethodni | Sledeći ]
CASE 1816B
toggle
CASE 1816B
26/11/2009 12:21
Pozdrav svima , prvi put sam na ovom forumu i svidja mi se ideja razmene iskustva u vezi funkcionisanja masina. Imam jedan problem, pa ako imate neku ideju, odgovorite mi
Pozajmio sam od prijatelja mini utovarivač Case 1816. Odlično je radio do pre nekoliko nedelja . Sada kada ga startujem, radi odlično nekih 10 do 20 minuta. Kada se zagreje , iz nekog razloga, prestaje da radi i isključuje se . Kada povučem sauh odlično radi nekoliko minuta , a zatim počinje da blokira, pa ja opet povučem sauh i ona radi dobro nekoliko minuta. Dosadilo mi je više da to radim , pa bih zeleo da rešim problem. Promenio sam filter za gorivi i filter za vazduh i mislio sam da ću rešiti problem, ali sve je isto....Još uvek radim isto , tako što povlačim i vraćam sauh. Da li imate bilo kakvu ideju ?
RE: CASE 1816B
27/11/2009 14:08 kao odgovor na Slaviša Lučić.
Moja preporuka je da treba dobro očistiti dizne i boš pumpu. Ako su dizne zapušene , neko vreme češ morati da koristiš sauh. Problem je jedino taj , što kada to radiš trošiš više goriva i moze doći do pregrejavanja.
RE: CASE 1816B
27/11/2009 14:10 kao odgovor na Slaviša Lučić.
Slazem se sa ponuđenim rešenjem. Imao sam isti problem pa sam morao često da koristim sauh. Onda sam očistio dizne i boš pumpu i od tada je sve u redu......